Powrót do listy aktualności

Aktualności

Mistrzowski trening z Bartoszem Bosackim

15 września 2012 r. spółka BT Sport Management zorganizowała trening piłkarski dla wychowanków Piasta Białystok (rocznik 2000) z 20-krotnym reprezentantem kraju, Bartoszem Bosackim.

W Białymstoku, były obrońca Lecha Poznań przeprowadził 90-minutowy trening młodych zawodników Piasta. Na początku młodzież wzięła udział w profesjonalnej rozgrzewce oraz doskonaliła podstawowe zagrania. Następnie Bosacki wdrożył „młodzików” w tajniki gry w obronie, sposoby podań  i przejmowania piłki oraz strzały do bramki z pierwszej piłki.

Wizyta Bartosza Bosackiego, który rozegrał w ekstraklasie 352 mecze zorganizowana została na zamówienie firmy Sun Chemical Sp. z o.o. oraz jej dystrybutora, spółki Poligrafia z Białegostoku. „Sun Chemical pragnie tym samym propagować zdrowy styl życia i wychowanie poprzez sport. – powiedział Mariusz Rzepecki, Dyrektor Generalny Sun Chemical Sp. z o.o. „Cieszymy się, że możemy wspierać młodych sportowców. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna okazja do wspierania tego typu inicjatyw w przyszłości” - dodał Rzepecki.

Po treningu młodym zawodnikom wręczono zestaw 35 kompletów profesjonalnych dresów treningowych.

„Sobotni dzień był jednym z najważniejszych w historii naszego zespołu. Firma Sun Chemical wykonała w naszą stronę bardzo wartościowy gest i jest on dla nas dużym zobowiązaniem. Dzisiaj czujemy się jej ambasadorem. Swoją postawą, zachowaniem, zaangażowaniem, na treningach i meczach musimy z jak najlepszej strony ją reprezentować. Zrobimy wszystko aby naszych dobroczyńców nie zawieźć” – powiedział Rafał Witkowski z Piasta Białystok.